Úlohy, co tě budou bavit. Vyzkoušej si: Arrow

Zahraj si hry vytvořené jinými hráči!

  1. Male, Female, Baby and Group Animal Names - Lída Whiteside
  2. ÚNIKOVÁ HRA - SEŘAZENÍ ČÍSEL DO 20 - Eliška Havelková
  3. První světová válka - Sandra Krausová
  4. Živnost - Marek Dvořák
  5. Co je to chemie? - Martina Tóthová
  6. Opakování (buńka, soustava organismů) - Barča Heřmanská
  7. Úvod do informatiky - Zdenek
  8. VZTAHY MEZI ORGANISMY A PROSTŘEDÍM - David Kalousek
  9. 1. světová válka - příčiny - Kateřina
  10. Informatický test - Filip Svanda
  11. IT test - informatika - Tobiáš Vrána
  12. Pravěk - Teika22
  13. Kulrura starověkého Řecka - Štěpánka Drozdová
  14. Prvoci a měkkýši - 5.tř. - Petr Markus
  15. Fyzika energie - Jakub Hromas
  16. Atom a jeho stavba - Martina Fialková
  17. PTÁCI STÁLÍ A STĚHOVAVÍ - Jany
  18. Daně a podnikání - Marek Dvořák
  19. KONJUNKTIONEN - während, bevor, nachdem, als ob - Zuzana Raiserová
  20. Přímá a nepřímá úměra - Baruš Semencová
  21. Matematika 7.ročník - Michala Palátová
  22. MECHOROSTY - Honza Bauer
  23. Obohacování slovní zásoby - Jitka Burdová
  24. ALKOHOLY - Pavla Čermáková
  25. Chemické reakce - Martina Tóthová
  26. Biologie Tonda - Ondřej Augusta
  27. Písemné sčítání a odčítání - DvDíčko
  28. Sociologické experimenty - Helena
  29. Věta jednočlenná, dvojčlenná, větný ekvivalent - Iveta Wrobelová
  30. Svaly člověka - Renáta Pernikářová
  31. Ryby - Patrik Pažout
  32. Informatika - dvojková soustava atd.  - Klára Horáková
  33. Fotografování - Martina Kopečková
  34. Úvod do jazyka C - Martina Kopečková
  35. Druhy vedlejších vět - Eva Mikula
  36. Tělesa a látky ( rozhodni zda se jedná o těleso nebo látku) - Jolana Novakova
  37. ČESKÁ LITERATURA PO ROCE 1945 (společenská situace) - Iveta Wrobelová
  38. Karel IV. v literatuře (6. ročník) - Michaela Havlová
  39. Hádání vyjmenovaných slov - Michal Metelka
  40. Historie a stavba atomu - Martina Tóthová
  41. auta - ondra
  42. Alkoholy - Martina Fialková
  43. Konkrétní nebo abstraktní? - Martina Švárová
  44. Rozbor slov - Hana Drobková
  45. Bílkoviny - Martina Fialková
  46. Určování času - Kristýna Šimčíková
  47. Časování pravidelných sloves - Kateřina
  48. Deutsch mit Max I. lekce 1 - Lenka Klepalová
  49. Krysáci - Daniela
  50. Nový Zéland - základy - Tomas Machalek
  51. iframe hra - Marek Dvořák
  52. ČICH, CHUŤ, HMAT - Kateřina Ševčíková
  53. Země, národnosti a jazyky - Lída Whiteside
  54. Výroková logika - Pája Školníková
  55. What natural disaster is it and what are its consequences? - Kája Jelínková
  56. Fyzikální veličiny - Chris
  57. Fyzika - Anežka Hovorková
  58. Člověk - Vojtěch Šír
  59. člověk - Sára Barthová
  60. ÚNIKOVÁ HRA - VĚTŠÍ, MENŠÍ DO 20 - Eliška Havelková
  61. BUŇKA :ROZDÍLY MEZI ROSTLINOU A ŽIVOČIŠNOU - LinguaUniversal
  62. Epitely-střední škola - Andrea Sobotková
  63. STAVBA ZEMĚ - David Kalousek
  64. Informatika- hardware,software - Beata Svecova
  65. Matematika 4. třída  - Hana Hýsková
  66. ÚSTECKÝ KRAJ - Leona
  67. A, an, some, any - Monika
  68. Animals - Kristýna Šimčíková
  69. Česká próza 1.pol.20.stol. - Lucie Červenková
  70. Česká a světová poezie počátku 20. století - Iveta Wrobelová
  71. Knihy z realismu - Mája Šafaříková
  72. Světový romantismus - Romana Kertisová
  73. Násobilka 2 - Šárka Juřicova
  74. Zlomky - Teika22
  75. Buňky - Eliška Fořtová
  76. Twitch quiz - Lukáš Herold
  77. aesthetic/flop - Adam
  78. Radioaktivita - Šárka Kostková
  79. VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ SIL -
  80. Teplota - Tereza Kasíková
  81. Vikingové - Mirka Trčková
  82. Dělení se zbytkem - Věra Vodičková
  83. Animaux - Hlousji
  84. Značky prvků - Martina Fialková
  85. JAZYKOVÉ PROSTŘEDKY - Nela Vítková
  86. Základy informatiky - Eliška Valentová
  87. Základní literární pojmy (pro 7.třídu) - Lucie Červenková
  88. Počátky křesťanství - charakteristika náboženství - Danielar Pedagog
  89. Počítání se zlomky a porovnání - Michaela
  90. GEOLOGICKÉ DĚJE - David Kalousek
  91. GEOLOGIE KOLEM NÁS :) - David Kalousek
  92. Krokodýli - Markéta Špelinová
  93. AJ4 prostý čas přítomný - otázky - Lucie Molyneux-Dickinson
  94. AJ 4 -shopping food a drinks - Alena
  95. AJ 3 - pořádek slov ve vĕtĕ - Alena
  96. European Capitals (extreme difficulty) - Tomas Vlach
  97. OPAKOVÁNÍ EVROPA - Samuel Knushi
  98. Číslovky - druhy a skloňování - Jana Vondroušová
  99. Vyjmenovaná slova a určování rodu podstatných jmen - Adéla
  100. Světlo a nasvícení scény I. - Marek Dvořák

Vytvoř hru a sdílej ji na hodině, přednášce nebo firemním školení! 

  • Vytvoř hru na téma, co máš rád/a   
  • Tvorba hry trvá chvíli, cca 3-5 minut
  • Ve hře využij různé typy úloh jako panáček, seřazovačka, doplňovačka a další! 
  • Hra můžeš snadno sdílet nebo vložit na jiný web stejně, jako se vkládá YouTube video
  • Hru dej na svém profilu viditelnou buď všem nebo jen těm, kterým dáš odkaz  
  • Aplikace je kompletně ZDARMA  
Co o aplikaci říkají učitelé?

Síň slávy TOP hráčů

Týdenní žebříček:

  1. Veronika Šmerková: 53 bodů
  2. Lída Whiteside: 18 bodů

Celkový žebříček:

  1. Markéta Štefková: 1652 bodů
  2. Monika Vrhelová: 1259 bodů
  3. Marek Dvořák: 1215 bodů
  4. Elizabeth Kolářová: 982 bodů
  5. Martina Fialková: 700 bodů