Uč (se) efektivně a zábavně!

Jsme něco jako Kahoot nebo Quizlet, akorát s více druhy úloh, komplet ZDARMA a v češtině! :)  


Počet hráčů: 1812

Úlohy, co tě budou bavit. Vyzkoušej si:

Arrow

Zahraj si hry vytvořené jinými hráči!

  1. INFINITIV - Danielar Pedagog
  2. Poznávačka: ptáci ČR - letní - Markéta Maky-Orel Machová
  3. Věty hlavní a věty vedlejší - Adéla Slavíčková
  4. What natural disaster is it and what are its consequences? - Kája Jelínková
  5. PODSTATNÁ JMÉNA POMNOŽNÁ, HROMADNÁ, LÁTKOVÁ - Věrka Kovalčiková
  6. Číslovky - druhy a skloňování - Jana Vondroušová
  7. Lesy ČR - Anna Podhorná
  8. Matematika pro 2.B - Šárka Juřicova
  9. Wortschatz - Matete
  10. Wie geht´s? - Martina Rybářová
  11. Obohacování slovní zásoby - Jitka Burdová
  12. Modalverben 1 - Šárka Teichmannová
  13. Linearni funkce - Lukáš Plevač
  14. Bajky - Zuzana Zítková
  15. BUŇKA :ROZDÍLY MEZI ROSTLINOU A ŽIVOČIŠNOU - LinguaUniversal
  16. ŘÍMSKÁ ČÍSLA (1.stupeň ZŠ) - Martina Havlíková
  17. DESETINNÁ ČÍSLA - Martina Havlíková
  18. ČICH, CHUŤ, HMAT - Kateřina Ševčíková
  19. Řazení slov podle abecedy - Julie Nedělová
  20. Měkké a tvrdé souhlásky - Verča Vášová
  21. Měkké a tvrdé souhlásky - Kamila Sokolíková
  22. Podmět - Anna Stollová
  23. PÁROVÉ SOUHLÁSKY - Verča Vášová
  24. Buňky - Eliška Fořtová
  25. Sčítání do 100 - Irena Marvanová
  26. AJ4 prostý čas přítomný - otázky - Lucie Molyneux-Dickinson
  27. Daně a podnikání  - Marek Dvořák
  28. Vlastní jména/Vyjmenovaná slova - Jakub Aška
  29. Matematika 7.ročník - Michala Palátová
  30. Vyjmenovaná slova po v - Vondrášková Štěpánka
  31. Vyjmenovaná slova po B - Marek Dvořák
  32. Předpony s-/z-/vz- - Teacher2118
  33. geometrie 3. třída - Eva Svobodová
  34. Podstatná jména konkrétní a abstraktní - Kateřina
  35. slovní druhy - Eva Svobodová
  36. Podstatná jména ROD  - Martina Havlíková
  37. ROZMNOŽOVÁNÍ A CHOV RYB - LinguaUniversal
  38. Obyvatelstvo světa (rasy, náboženství, demografie, sídla, migrace) - Matěj Karger
  39. Definiční obor a obor hodnot funkce - Veronika Procházková
  40. Angličtina 3. třída - Jitka Svozílková
  41. PODSTATNÁ JMÉNA OZNAČUJÍCÍ ČÁSTI LIDSKÉHO TĚLA - Andrea Pěchová
  42. Podmět, přísudek - Barbora Blahutová
  43. Podmět a přísudek - Aneta Petržilková
  44. Násobilka 5 a dělení se zbytkem - Vondrášková Štěpánka
  45. Porovnávání zlomků - DvDíčko
  46. Techniky vedení - Veronika Igi
  47. biomy - Delfín Růžový
  48. Sociologické experimenty - Helena
  49. AUSTRÁLIE - Tomáš Šplíchal
  50. Skloňování číslovek (dva, oba, tři, čtyři) - Josef Suchánek
  51. Přídavná jména - opakování - Pavel Drobek
  52. Vyjmenovaná slova "S" - Jitka Svozílková
  53. deriváty uhlovodíků - Eliška Cvingráfová
  54. Byzantská říše - Viktorie Kašubiaková
  55. Sámova a Velkomoravská říše - Teacher2118
  56. Počítání do 1000 - Julie Nedělová
  57. PÁROVÉ SOUHLÁSKY - Verča Vášová
  58. die Kleidung - Radka Kreibichová
  59. Věty s podmětem a bez podmětu - Jitka Burdová
  60. Biologické vědy, o kterých vůbec nevíš, ale mají smysl! - Markéta Maky-Orel Machová
  61. Kosti v lidském těle - Verča Havlová
  62. ÚSTECKÝ KRAJ - Leona
  63. Procvičování - Project third edition -  Places, People - Alena Vodičková
  64. Nordické státy - Klára Faltusová
  65. Matematika 4. třída  - Hana Hýsková
  66. Nový Zéland - základy - Tomas Machalek
  67. Die Tiere  - Radka Kreibichová
  68. Chemické prvky - Martina Tóthová
  69. Směsi - Martina Tóthová
  70. Mineralogie - Martin Pícha
  71. Desetinná čísla 5.třída - Hana Hýsková
  72. Párové souhlásky - b x p - Julie Nedělová
  73. Desetinná čísla - DvDíčko
  74. Uspořádání zlomků - DvDíčko
  75. JAZYKOVÉ PROSTŘEDKY - Nela Vítková
  76. Druhy přísudků - Pajik CZ
  77. Druhy podmětu - Pavla Seidlová
  78. Přírodověda 4 - Veronika Beličková
  79. Karel IV. v literatuře (6. ročník) - Michaela Havlová
  80. Přídavná jména - Michaela Bernhardová
  81. AJ4- pořadí slov v otázce - Lucie Molyneux-Dickinson
  82. slovní druhy - Barbora Blahutová
  83. Vikingové  - Katka Štěpaníková
  84. Slované v českých zemích - Katka Štěpaníková
  85. Renesance a humanismus - Gábi Kosinová
  86. Ryby - Patrik Pažout
  87. Pravopisné cvičení 1 - vyjmenovaná slova + koncovky podst. jm. r. stř., žen. - Pavla Horáková
  88. Vodstvo - vzory podstatných jmen - Aneta Petržilková
  89. Druhy přísudků - Martina Švárová
  90. Přítomný čas průběhový 5. třída - Šárka Šašková
  91. Slovesný způsob - Jana Buřičová
  92. Polohová energie - Kateřina Ševčíková
  93. Husitské války, 5. třída - Tereza Střížová
  94. Velká písmena - Anna Stollová
  95. Vyber správnou variantu slova - Šárka Zelinská
  96. Násobíme, dělíme - Kamila Sokolíková
  97. PROCVIČOVÁNÍ SLOVÍČEK - HAPPY HOUSE - UNIT 5- MY HOUSE   - Verča Vášová
  98. Knihy z realismu - Mája Šafaříková
  99. Národní obrození  - Jitka Svozílková
  100. Střední Evropa - Rakousko, Maďarsko, Slovensko - Pavlína Perglová

Vytvoř hru a sdílej ji na hodině, přednášce nebo firemním školení! 

  • Vytvoř hru na téma, co máš rád/a   
  • Tvorba hry trvá chvíli, cca 3-5 minut
  • Ve hře využij různé typy úloh jako panáček, seřazovačka, doplňovačka a další! 
  • Hra můžeš snadno sdílet nebo vložit na jiný web stejně, jako se vkládá YouTube video
  • Hru dej na svém profilu viditelnou buď všem nebo jen těm, kterým dáš odkaz  
  • Aplikace je kompletně ZDARMA  
Co o aplikaci říkají učitelé?

Síň slávy TOP hráčů

Týdenní žebříček:

  1. Markéta Štefková: 506 bodů
  2. Kateřina: 144 bodů
  3. Lukáš Plevač: 106 bodů
  4. Apolena Matýsková: 103 bodů
  5. Zuzana Raiserová: 61 bodů

Celkový žebříček:

  1. Markéta Štefková: 1353 bodů
  2. Monika Vrhelová: 1259 bodů
  3. Marek Dvořák: 835 bodů
  4. Matouš Marek: 539 bodů
  5. Apolena Matýsková: 417 bodů